Банки-партнери


 


ВАТ «Державний Ощадний Банк України»

ВАТ «Ощадбанк» - одна з найбільших фінансово-банківських установ в Україні, яка стабільно працює в умовах постійної конкуренції на ринку банківських послуг та прагне бути сучасним конкурентоспроможним банком. Банк має найбільшу мережу установ - понад 6000, тут працює майже чверть банківського персоналу України.
Договір про підписання правочинів


ВАТ «УПБ»

Український Професійний Банк представлено у всіх регіонах України: мережа Банку складається з Головного Офісу і 33 відділень, а відповідно до Стратегії розвитку до 2011 року, Банк планує збільшити кількість відділень до 70.


АТ «БТА Банк»

«БТА Банк» – стабільний універсальний банк с 18-річним з досконалою діловою репутацією. Спеціалізується на обслуговуванні фізичних осіб, індивідуальних підприємців і підприємств малого бізнесу.


АТ «Укрексімбанк»

Сьогодні АТ "Укрексімбанк це відкрите акціонерне товариство, 100% акцій якого належить державі в особі Кабінету Міністрів. Банк незмінно входить до групи найбільших банків в Україні. Структура АТ "Укрексімбанк" складається з Головного банку 29 філій та 93 відділень (станом на 01.01.2010) і охоплює практично всю територію України. Від дня заснування Банк незмінно входить до групи найбільших системних банків України, має найпоширенішу в Україні мережу банків – кореспондентів (понад 800 банківських установ у різних країнах світу).


ПАТ АБ «Укргазбанк»

ПАТ АБ «Укргазбанк» – це публічне акціонерне товариство, яке є правонаступником ЗАТ «Інтергазбанк» та АТЗТ «Хаджибейбанк», зареєстрованого Національним банком України 21 липня 1993 року (реєстраційний № 183).


ПАТ «Укрсиббанк»

Банк засновано у 1990 р. у Харкові. З 2006 р. основним партнером УкрСиббанку є міжнародний банк BNP Paribas. Інтеграція до групи компаній BNP Paribas відкрила УкрСиббанку нові можливості: причетність до світового бренду, використання прогресивного світового досвіду, перехід на нові стандарти менеджменту. Якісне зростання супроводжує розвиток банку в усіх сегментах. УкрСиббанк обслуговує понад 2 млн. роздрібних клієнтів, 255 тис. підприємств середнього та малого бізнесу та 4 тис. великих компаній.

ПАТ «Перший Інвестиційний Банк»

«Перший Інвестиційний Банк» засновано 20.06.1997 року за рішенням установчих зборів у формі закритого акціонерного товариства зі статутним капіталом 2,21 млн. гривень.

 

ПАТ «Банк Перший» 

«Банк Перший» – універсальний банк, який надає повний спектр послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Активи банку станом на 01.09. 2010 року складали 1 174,520 млн. грн. Клієнтська база банку станом на 31.07. 2010 року складала 47 843 рахунків клієнтів, серед яких 6 220 рахунків юридичних осіб і 41 623 рахунків фізичних осіб. Банк був зареєстрований в 1994 році, як ЗАТ "АКСІ БАНК".

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» 

 «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» – універсальний банк, власником якого є одна з найбільших фінансових груп світу – Credit Agricole Group (Франція). Банк працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр сучасних банківських послуг приватним і корпоративним клієнтам. Згідно з класифікацією НБУ CREDIT AGRICOLE входить до групи великих банків України. Регіональна мережа Банку охоплює всі регіони України та складається з понад 200 точок продажів. CREDIT AGRICOLE також є партнером об’єднаної банкоматної мережі «АТМоСфера», яка налічує понад 4 000 банкоматів 28 провідних банків України, а також володіє власною мережею, що складається з 314 АТМ

ПАТ «УКРІНБАНК»

Публічне акціонерне товариство "Український інноваційний банк" було створено 24 січня 1989 року. Укрінбанк є першим комерційним банком на території України.


ПАТ «
БАНК Контракт»

«Контракт» працює на українському ринку з 1993 року.

Головною перевагою банку є беззаставне фінансування малого та середнього бізнесу, яке відзначається найбільш вигідними умовами, персональною роботою з кожним клієнтом та доведеним до автоматизму сервісом на всіх рівнях. Банк також орієнтований і на обслуговування інтересів приватних осіб, зобов’язання перед якими на 100% виконуються вже протягом більш ніж 20 років.

ПАТ «ВЕРНУМ БАНК»

ПАТ "ВЕРНУМ БАНК" – це універсальний банк з українським капіталом в основі організації роботи якого закладений клієнтоорієнтірованную європейську бізнес-модель надання якісних банківських послуг.


ПАТ КБ «ЄВРОБАНК»

ПАТ КБ "ЄВРОБАНК", заснований у 2005 році, є універсальним банком, який приділяє особливу увагу комісійним продуктам та впровадженню нових технологій та орієнтований на взаємовигідну співпрацю з успішними і перспективними представниками різних сфер бізнесу.


ПАТ «КРЕДОБАНК»

ПАТ "КРЕДОБАНК" – це банк з найбільшою польською інвестицією у банківську установу України. На сьогодні у структурі акціонерного капіталу ПАТ "КРЕДОБАНК" інвестиції стратегічного акціонера PKO Bank Polskі SA складають 99.6%. Іншими акціонерами є  близько 80 українських та іноземних юридичних осіб і понад 6000 фізичних осіб.


ПАТ «АКБ
«НОВИЙ»

ПАТ «АКЦІОНЕРНИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «НОВИЙ» був створений 06 квітня 1992 року, як товариство з обмеженою відповідальністю Комерційний банк «Новий». 8 грудня 1992 року банк був перереєстрований у акціонерне товариство Акціонерний комерційний банк «Новий».
У відповідності до Закону України «Про акціонерні товариства», 19 жовтня 2009 року банк зареєстрований як ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКЦІОНЕРНИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «НОВИЙ» з головним офісом у місті Дніпропетровськ.