Головна сторінка Новини Новини компанії Зміни у складі керівництва УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп»

Новини компанії


« До списку останніх новин

29.03.2012

Зміни у складі керівництва УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп»

27.03.2012 року відбулось засідання Наглядової ради УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп», на якому Наглядова Рада прийняла рішення про складання п. Мельником Олександром Михайловичем повноважень Голови Правління Компанії за  згодою сторін.

За роки керівництва пана Мельника було реалізовано чимало успішних проектів, а УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» зарекомендувала себе як стабільна страхова компанія, один з лідерів страхового ринку України.

З 28.03.2012 р. до виконання обов’язків Голови Правління Компанії приступив Грицута Дмитро Олексійович.

Дмитро Грицута народився в м. Києві, 26 січня 1977 р. Досвід роботи у страховій сфері налічує понад 9 років. До лютого 2012 року пан Грицута очолював Страхову Групу «ТАС».

Пан Грицута працюватиме над подальшим розвитком УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп», над покращенням її позицій на страховому ринку та підвищенням ефективності її діяльності.

Сьогодні Vienna Insurance Group є одним з лідерів страхового ринку України, який готовий до подальшого розвитку та посилення власних позицій. Vienna Insurance Group, визначивши український ринок одним з ключових ринків розвитку Групи в Центральній та Східній Європі, підтвердила, що бачить перспективи в своїх українських компаніях та їх брендах для подальшого розвитку та укріплення присутності Vienna Insurance Group на даному ринку.

Інформаційна довідка

Українська страхова компанія «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» заснована в серпні 1997 року. Представницька мережа Компанії покриває всі регіони України. ПрАТ «УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» має 27 ліцензій ДКРРФП України на здійснення добровільних та обов’язкових  видів страхування. З 2005 року входить до складу Vienna Insurance Group ( м. Відень, Австрія). Головним пріоритетом Компанії є надання ефективного страхового захисту Клієнтам за єдиними високими стандартами Vienna Insurance Group.

                Vienna Insurance Group – лідер на страхових ринках Центральної та Східної Європи. Фінансовий рейтинг Групи підтверджений у вересні 2011рокуі міжнародним рейтинговим агентством “Standard & Poor`s” і складає: «А+ позитивний».