Головна сторінка Новини Новини компанії Страхова компанія «Княжа» виступила страховим партнером Національних змагань з автослалому

Новини компанії


« До списку останніх новин

05.10.2016

Страхова компанія «Княжа» виступила страховим партнером Національних змагань з автослалому

УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» виступила страховим партнером Національних змагань з автослалому «Епсілон - Кубок Чемпіонів – Сузір’я Велика Ведмедиця», які пройшли у Рівному 10 вересня 2016 року – в День фізичної культури та спорту.

Сам захід приурочили до 20-річчя автослалому в Україні та 25-річчя Автомобільної Федерації України (АФУ), тож програма була насиченою та цікавою. Тим паче, що у Кубку Чемпіонів стартували кращі з кращих – переможці та призери національних чемпіонатів з автослалому за останні 18 років. Захід організував Рівненський  автомотоклуб – РАМК – місцевий осередок АФУ.

Завдяки полісам від СК «Княжа» – страхового партнера цьогорічного Кубку Чемпіонів, гонщики почувалися безпечно і могли максимально зосередитись на виконанні складних завдань на доріжках та подоланні перешкод. Підкорені їхньою майстерністю глядачі отримали яскраве, сповнене спортивними емоціями свято.

«Княжа» завжди готова підтримати проекти, які мотивують молодь займатися спортом. Тим паче, якщо йдеться про безпеку на дорозі та відповідальність водія. Це стосується не лише великих змагань. Усі наші поліси автострахування – «автоцивілка», КАСКО, «Зелена картка» –  щодня забезпечують надійний страховий захист багатьом водіям по всій Україні. Ми цінуємо клієнтів і тому завжди виконуємо те, що їм обіцяємо. А це прозорі тарифи, якісний сервіс, максимальна підтримка та чітке виконання своїх зобов’язань», – підкреслив Дмитро Грицута, Голова Правління УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» .

Сподобалась новина? Поділіться нею у мережі Facebook
https://www.facebook.com/KniazhaStrahuvanna/posts/808015869340933