Головна сторінка Новини Новини компанії Як в Україні страхувати авто без української реєстрації

Новини компанії


« До списку останніх новин

08.10.2016

Як в Україні страхувати авто без української реєстрації
Добрий день, дорогі читачі мого постійного блогу. Сьогодні я торкнуся дуже цікавої  теми, з якої дуже не мало цінної інформації. А саме, що робити людині, яка збирається приїхати до України з іншої держави на автомобілі з іноземною реєстрацією. Це, насправді, дуже цікаве питання, бо багато хто витрачав купу часу та нервів на отримання оптимальної відповіді.

Способи вирішення питання для іноземців


Існує два способи, за якими ви зможете в’їхати до України і спокійно їздити по наших дорогах:

1.    Перший спосіб.
Як і для будь-якої іншої країни, існує програма страхування «Зелена карта». Для того, щоб отримати такий поліс, ви маєте звернутися до страхової компанії у своїй країні та виписати цей поліс.
2.    Другий спосіб. Якщо ви вже були в Україні і маєте поліс автоцивілки нашої країни, то ви можете проїхати через кордон завдяки такому полісу.

Поліс автоцивілки можна придбати навіть для незареєстрованих автомобілів на території України. Такі автомобілі будуть застраховані за особливою зоною, так званою 7 зоною для іноземних авто.

Дуже часто купують страховку лише на той час, протягом якого автомобіль перебуває на території України.
Строк дії договору коливається від 15 днів до 1 року. Ціна такої автоцивілки не перевищує  ціни звичайного автовласника України і залежить від об’єму двигуна.

Різниці між звичайною автоцивілкою та автоцивілкою  для іноземних громадян немає. Вона також покриває збитки іншого автомобіля.

Спосіб вирішення питання для українців з авто на транзитних номерах


Якщо ви тільки придбали авто та ще маєте транзитні номери, то ви маєте 2 способи страхування за автоцивілкою:
1.    Перший спосіб. Авто страхується на 15 днів (доки авто на транзитних номерах), а після реєстрації купуєте повний поліс на 1 рік.
2.    Другий спосіб. Одразу купуєте повний поліс автоцивілки, адже він оформлюється на VIN – код, котрий не змінюється ніколи. При зміні номерів можливо безкоштовно переоформити поліс на той самий строк дії.

Дякую за увагу, без вагань їдьте до України, бо в нас є на що подивитися :)
Будьте з кращими!

Кірін Микита