Головна сторінка Новини Новини компанії Студентам-сиротам в Івано-Франківську подарували поліси з медичного страхування від СК «Княжа»

Новини компанії


« До списку останніх новин

29.12.2016

Студентам-сиротам в Івано-Франківську подарували поліси з медичного страхування від СК «Княжа»

Напередодні нового року студенти-сироти, які навчаються в Івано-Франківському національному медичному університеті,  отримали безкоштовні поліси медичного страхування за програмою «Сучасний студент». Таку традицію СК «Княжа»  впровадила у 2013 році і уже котрий рік поспіль продовжує підтримувати приємним бонусом юнаків, які залишилися без опіки батьків. Поліси у подарунок отримали 31 студент університету.
«Це реальні кроки із соціального захисту студентів-сиріт і важлива допомога таким дітям, зважаючи на їхні стипендії та наші сьогоднішні економічні реалії», – говорить очільник Івано-Франківської дирекції СК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» Олена Логвінова.

Програма медичного страхування «Сучасний студент» покриває витрати на лікування цілої низки типових для цього віку та способу життя захворювань. Студенти не повинні відкладати свої проблеми зі здоров’ям і задавнювати їх, говорить експерт. Поліс допоможе своєчасно їх вирішувати, щоб якнайшвидше повернутися до навчального процесу.

Упродовж року власник полісу, зокрема, може пройти медичне обстеження  та медикаментозне лікування у разі харчового отруєння, інфекційних хвороб, порушення роботи ендокринної системи, органів дихання чи системи кровобігу тощо. Страхова компанія покриє відповідні витрати на суму до 6 000 грн. і забезпечить надання кваліфікованої медичної допомоги – у кожній лікарні міста є лікар-координатор, котрий контролюватиме процес лікування. 

Ще одна гарантія якісного обслуговування пацієнта – цілодобовий медичний асистанс компанії . Щоб перейти під його фахову опіку, достатньо зателефонувати за вказаним у полісі номером. Також поліс надає страховий захист від нещасного випадку.