Головна сторінка Новини Новини компанії Діти працівників СК «Княжа» та «Княжа Лайф» візьмуть участь у конкурсі «Намалюй свою картину миру» від Vienna Insurance Group

Новини компанії


« До списку останніх новин

01.02.2017

Діти працівників СК «Княжа» та «Княжа Лайф» візьмуть участь у конкурсі «Намалюй свою картину миру» від Vienna Insurance Group

Vienna Insurance Group оголосила про початок проведення щорічного конкурсу малюнків серед дітей своїх працівників. СК «Княжа»  та СК «Княжа Лайф»– одні з понад 50 страхових компаній Групи, які залюбки підтримують цю добру традицію, сповнену яскравими враженнями та талановитими знахідками.

Щоразу для творчого осмислення маленькі учасники віком від 9 до 13 років отримують нову тему, зрозумілу та близьку для кожного незалежно від регіону, у якому проживає. Адже Vienna Insurance Group представлена у 24 країнах Центральної та Східної Європи. Використовуючи чарівну силу олівців та все розмаїття фарб, діти відкривають дорослим світ сміливих ідей та мрій і тим самим надихають своїх батьків на пошук та реалізацію цікавих проектів чи рішень у щоденній роботі. Тема цьогорічного конкурсу – «Намалюй свою картину миру».

«Ця тема для України близька і болюча як ніколи, бо вона значно більша ніж просто уявлення про мир очима дитини. Ці малюнки – надія, молитва та народний оберіг водночас. Вже зараз можу сказати, що всі роботи нашої креативної малечі матимуть особливе значення для моїх колег. І понад усе те, що за ними стоїть», – говорить Дмитро Грицута, Голова Правління УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп».

Усі творчі роботи оцінюватиме спеціальне журі Vienna Insurance Group, яке визначить, хто  найбільш цікаво, відверто і талановито розкрив тему. А вже влітку, у період з 23-го липня до 5-го серпня, на маленьких переможців чекатиме чудовий відпочинок в одному із чотирьох таборів Vig Kids Camp. Який саме табір обрати – у місті чи в сільській місцевості, в горах чи біля озера – юні художники визначать самі, порадившись зі своїми батьками.