Головна сторінка Новини Новини компанії СК «Княжа» впровадила можливість здійснення чергових страхових платежів в онлайн-сервісі Portmone.com

Новини компанії


« До списку останніх новин

27.03.2017

СК «Княжа» впровадила можливість здійснення чергових страхових платежів в онлайн-сервісі Portmone.com

УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» впровадила для своїх клієнтів можливість вносити платежі за полісами страхування в онлайн-сервісі Portmone.com. Це зручно, швидко і надійно. Треба лише зайти на сайт http://kniazha.ua, обрати відповідний розділ і мати під рукою сам поліс, аби точно вказати серію та номер договору страхування, а також дату його підписання.  

«Ми робимо все для того, щоб клієнтам було зручно користуватися нашими страховими послугами і щоб максимально заощадити їх час. Клієнтам не потрібно тепер планувати поїздки до офісу , а можна вносити поточні платежі онлайн, разом із оплатою комунальних послуг, шкіл та дитячих садочків тощо. Таким чином, ми даруємо їм більше вільного часу для спілкування з рідними чи вирішення інших нагальних справ», –  зазначила Світлана Красовська, заступник Голови Правління УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп».

Ще одна вигода – жодних переплат. Здійснюючи платіж в онлайн-сервісі Рortmone.com, клієнту не треба платити банківську комісію, оскільки за нього це робить  СК «Княжа» за партнерською угодою.  
Усі грошові операції надійні, адже питання підтримки та гарантування безпеки онлайн-платежів в системі – ключове правило. Рortmone.com, до речі, – перша компанія в Україні, яка успішно пройшла міжнародний аудит безпеки на відповідність вимогам стандарту Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS).  

Компанія постійно стежить за рівнем захищеності усіх транзакцій і щоквартально тестує свою систему на надійність. Усі дані щодо грошових переказів та оплат надійно шифруються і передаються лише у закодованому вигляді, а про безпеку даних дбають високоефективні антивірусні програми та постійний моніторинг операцій. 

«Між тим, у клієнта завжди повинен залишатися вибір. Зручно та комфортно здійснити оплату страхових платежів в готівковій формі клієнт зможе в мережі відділень або терміналах самообслуговування наших партнерів-банків», – підкреслила Світлана Красовська.

Сподобалась новина? Поділіться нею у мережі Facebook https://www.facebook.com/KniazhaStrahuvanna/posts/916811528461366