Головна сторінка Новини Новини компанії СК «Княжа» підтримала учасниць Всеукраїнського турніру із художньої гімнастики в Запоріжжі

Новини компанії


« До списку останніх новин

12.06.2017

СК «Княжа» підтримала учасниць Всеукраїнського турніру із художньої гімнастики в Запоріжжі

Весна продовжує дивувати українців яскравими проявами краси, ніжності та неймовірної грації. Цього разу в епіцентрі її уваги опинилося Запоріжжя – днями тут пройшов І Всеукраїнський турнір із художньої гімнастики «Астра».

Таку подію  УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп», звісно, не могла проігнорувати. Дотримуючись власних традицій, компанія із задоволенням завітала на це дивовижне свято – у якості страхового партнера заходу.

На відкритті змагань виступила Олена Кіберева, провідний спеціаліст зі страхування Запорізької обласної дирекції СК «Княжа».

«Наша компанія, підтримуючи прагнення молоді вести здоровий активний спосіб життя, вже кілька років поспіль виступає страховим партнером різних спортивних заходів. Чому? Тому що ми завжди поруч з тими, у кого віримо. Тож нехай ці змагання збагатять вас гарним досвідом, новими знайомствами і обов’язково – яскравими успішними виступами!» – побажала учасницям Олена.

Її щирі слова підтримки надали ще більшої спортивної впевненості тендітним гімнасткам, адже наймолодшій учасниці змагань було всього 3 роки. Попри такий юний вік, своєю впевненістю рухів та майстерним виконанням складних вправ вона аніскільки не поступалася більш досвідченим суперницям, найстаршій з яких виповнилося сімнадцять.

Загалом за здобуття високих результатів в одиночних та групових виступах Турніру змагалися 104 гімнастки. І абсолютно кожна з них, на переконання СК «Княжа», була гідною перемоги. А їх попереду у талановитих дітей буде багато. Це лише справа часу, великого бажання, наполегливості та постійної роботи над собою.
На згадку про Турнір та приємне знайомство учасниці отримала від страхової компанії сувеніри з логотипом.

Сподобалась новина? Поділіться нею у мережі Facebook https://www.facebook.com/KniazhaStrahuvanna/posts/968461616629690