Головна сторінка Новини Новини компанії Страхова компанія «Княжа» підтримала збірну України з регбіліг-9, яка стала переможцем Чемпіонату Європи

Новини компанії


« До списку останніх новин

25.07.2017

Страхова компанія «Княжа» підтримала збірну України з регбіліг-9, яка стала переможцем Чемпіонату Європи

Продовживши традицію підтримки українських спортсменів, страхова компанія «Княжа» виступила одним із спонсорів збірної України з регбіліг-9, яка стала переможцем Чемпіонату Європи, що пройшов у Белграді (Сербія).

Серед 8 команд-учасниць була й збірна України. Два роки тому, на минулій першості континенту, наші хлопці завоювали бронзу. Цього разу, добре підготувавшись, вони приїхали в Сербію лише за перемогою. Головним суперником українців, як і очікувалось, стали господарі змагань.
Обидві команди вщент розгромили суперників у своїх групах і зійшлися віч-на-віч у вирішальній фінальній зустрічі. Проте українці не залишили сербам жодного шансу – вони перемогли грізного суперника з «сухим» рахунком 24:0.

«Наша збірна подарувала уболівальникам змістовну чемпіонську гру, яка показала міцний характер та силу українського спорту! Блискуча перемога! Так тримати й надалі! – привітав чемпіонів Олександр Івченко, Заступник директора Харківської ОД УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп». – Ми раді сприяти розвитку регбіліг. Це напрочуд видовищна та динамічна гра для справжніх чоловіків, де є силова боротьба, мистецтво розіграшу м’яча, вміння розгадати задум суперника. Та найважливіше, без чого не здобути чемпіонський титул, – це зіграність збірної, повне взаєморозуміння між її гравцями. Зрештою, все як у бізнесі, адже успіху досягає лише згуртована та мотивована до перемоги команда».

Сподобалась новина? Поділіться нею у мережі Facebook
https://www.facebook.com/KniazhaStrahuvanna/photos/a.239013822907810.1073741828.238318026310723/1001193740023144/?type=3&theater