Головна сторінка Правила користування сайтом

Правила користування сайтом


Увага! Ознайомтесь, будь ласка, з цим повідомленням до того моменту, як Ви почнете використовувати інформацію, що розміщена на цьому Інтернет-сайті.

Дизайн, графічні зображення та інформаційне наповнення сайту є власністю УСК "Княжа Вієнна Іншуранс Груп". Несанкціоноване використання матеріалів сайту заперечується у відповідності з законом "Про авторське право та суміжні права", іншими законодавчими та правоохоронними актами, та спричиняє громадянсько-правову та карну відповідальність. У випадку порушення цих положень УСК "Княжа Вієнна Іншуранс Груп" залишає за собою право на захист своїх прав та інтересів у відповідності з діючим законодавством України.

УСК "Княжа Вієнна Іншуранс Груп" допускає використання текстових материалів сайта при дотриманні наступних умов:

  • Матеріали сайта можуть бути використані виключно в некомерційних цілях.
  • Копії материалів, що використовуються, слід забезпечити посиланням на власника інформації - УСК "Княжа Вієнна Іншуранс Груп".

УСК "Княжа Вієнна Іншуранс Груп" несе обмежену відповідальність за інформацію, яка опублікована на сайті і має відношення до діяльності компанії та її продукції. Це означає, що можлива невідповідність інформації, що опублікована, з реальними даними та наслідки цієї обставини не можуть слугувати привідом для претензій до УСК "Княжа Вієнна Іншуранс Груп".

Тексти та відповідні графічні зображення, а також гам кольорів графічних зображень, що опубліковані на даному сайті, можуть мати технічні неточності або типографічні помилки. Інформація, що міститься на цьому сайті, періодично змінюється. Послуга(и) та/або програма(и), опис яких наводиться тут, можуть бути в будь-який час удосконалені та/або змінені УСК "Княжа Вієнна Іншуранс Груп".

УСК "Княжа Вієнна Іншуранс Груп" є зареєстрованим товарним знаком української страхової компанії "Княжа". Назви інших послуг, продуктів і компаній, що згадані на цьому сайті, можуть бути товарними знаками відповідних правовласників.

Будь-які права, прямо не надані тут, зарезервовані.

У випадку виникнення питань чи проблем напишіть електронний лист в Компанію.