Медичне страхування


Здоров’я – це найцінніше, що є в кожного з нас!

За Договором медичного страхування, Українська страхова компанія «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» організовує та оплачує медичну допомогу, що надається в медичних закладах, з якими у страхової компанії укладені договори про співпрацю.

Хто може укласти договір страхування

Договір страхування може бути укладений юридичною особою (підприємство, завод, фірма тощо) на користь своїх працівників або фізичною особою на свою користь або на користь своїх рідних.

Обсяг медичних послуг, які організовуються та оплачуються страховою компанією визначається програмою страхування.

Програма страхування може включати:

  • Амбулаторно-поліклінічна медична допомога. Надання амбулаторно-поліклінічної медичної допомоги передбачає лікування в умовах амбулаторій, поліклінік, в тому числі проведення аналізів, необхідних для встановлення діагнозу, проведення консультацій лікарів (включаючи вузькопрофільних), виконання необхідних медичних процедур і маніпуляцій, повне забезпечення курсу лікування медикаментами.
  • Невідкладна (швидка) медична допомога. Надання невідкладної (швидкої) медичної допомоги передбачає виїзд бригади невідкладної медичної допомоги, проведення консультацій та встановлення попереднього діагнозу, проведення нескладних аналізів, необхідних для встановлення діагнозу на місці виклику, виконання необхідних медичних процедур та маніпуляцій на місці, повне забезпечення курсу невідкладного лікування медикаментами, транспортування хворого, за необхідності, до лікарні.
  • Стаціонарна медична допомога. Надання стаціонарної медичної допомоги передбачає лікування в умовах стаціонару, в тому числі проведення аналізів, необхідних для встановлення діагнозу, проведення консультацій лікарів, виконання необхідних медичних процедур і маніпуляцій, повне забезпечення курсу лікування медикаментами тощо.
  • Стоматологічна допомога. Надання стоматологічної допомоги передбачає  проведення консультацій лікаря, здійснення місцевої анестезії, рентгенологічних обстежень, розкриття абсцесу і дренування, видалення або пломбування зубів тощо.

Страхова сума визначається при укладанні договору страхування за погодженням сторін в розмірі від 2000 гривень.

Термін страхування – договір страхування укладається строком на 1 рік.

Вартість договору страхування:

В компанії діє гнучка система ціноутворення. Вам запропонують оптимальний набір медичних послуг (програму страхування) в залежності від ваших потреб та фінансових можливостей.

Страхове відшкодування:

Оплата медичних послуг здійснюється в обсязі реально понесених затрат. Оплата медичних послуг та медикаментів здійснюється медичній установі, яка їх надавала або безпосередньо застрахованій особі, у випадках, коли застрахована особа оплачувала надану їй медичну допомогу та медикаменти самостійно.