Головна сторінка Послуги Види страхування Страхування відповідальності

Страхування відповідальності


Система міжнародних договорів про страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів, які виїжджають у країни - члени цієї системи. Дістала назву від кольору і форми полісу. Заснована в 1949 році. Нині членами Міжнародної системи "3еленої карти" є понад 40 країн Європи, Азії і Африки.

Страхування відповідальності на випадок настання негативних наслідків перевезення небезпечних вантажів.

Страхування авто-каско, об'єктами якого є вантажні, легкові, спеціальні автомобілі, мотоцикли та деякі інші транспортні засоби, що належать юридичним та фізичним особам. Страхування здійснюється за тарифами, складеними з урахуванням типу транспортного засобу, його віку, вартості, характеру використання, стану зберігання.

Призначене для покриття збитків, завданих третім особам, унаслідок помилок і упущень таких посадових осіб як адвокати, архітектори, аудитори, бухгалтери, нотаріуси. Страхування професійної відповідальності поширюється на певний період часу, а не на конкретний випадок.

Забезпечення захисту майнових інтересів на випадок непередбачених подій, які призвели до фактичних збитків в результаті завдання шкоди Третім особам, при виконанні Страхувальником своїх професійних обов`язків.