Головна сторінка Послуги Види страхування Страхування транспортних засобів

Страхування транспортних засобів


Ваше авто – це частина Вашого життя і потребує захисту та підтримки. КАСКО БЕЗ ВИКЛЮЧЕНЬ – це відсутність обмежень щодо виплати страхового відшкодування; «експрес–виплата» (5 днів з моменту подання заяви та документів); компенсація витрат на евакуатор, рятування, готель, квитки; виплата без довідок від компетентних органів; цілодобова допомога в дорозі та консьєрж–сервіс.

Поліс страхування наземного транспорту "КАСКО" передбачає страховий захист Вашого автомобіля від небажаних та катастрофічних подій, що можуть трапитися під час його експлуатації.

Страхування авто-каско, об'єктами якого є вантажні, легкові, спеціальні автомобілі, мотоцикли та деякі інші транспортні засоби, що належать юридичним або фізичним особам. Страхування здійснюється за тарифами, складеними з урахуванням типу транспортного засобу, його віку, вартості, характеру використання, стану зберігання, береться також до уваги стаж водія, випадки участі в ДТП, тривалість здійснення страхування автотранспорту та деякі інші чинники. Головними ризиками є пошкодження, знищення, угін транспортного засобу.

Система міжнародних договорів про страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів, які виїжджають у країни - члени цієї системи. Дістала назву від кольору і форми полісу. Заснована в 1949 році. Нині членами Міжнародної системи "3. к." є понад 40 країн Європи, Азії і Африки. У червні 1997 року до складу членів системи "3. к." прийнято Україну.

Поліс «Доступний автозахист» - комплексний автозахист за доступною ціною  кожному власнику полісу автоцивілки від страхової компанії Княжа.