Головна сторінка Послуги Види страхування Страхування транспортних засобів Обов'язкове страхування відповідальності власника транспортного засобу

Обов'язкове страхування відповідальності власника транспортного засобу


Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ ВНТЗ) здійснюється згідно Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" № 1961-IV від 01.07.2004р.

Договір обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів передбачає страхування цивільної відповідальності перед третьою стороною за шкоду завдану її майну, здоров'ю та життю, внаслідок ДТП, що сталася з вини водія забезпеченого транспортного засобу.

Страхова сума (Ліміти відповідальності)

Згідно Закону:

  • За шкоду, заподіяну майну третіх осіб, ліміт відповідальності встановлено у розмірі 100 000,00 грн. на кожного потерпілого (але не більше 5-ти осіб)
  • За шкоду, заподіяну життю та здоров’ю третіх осіб, ліміт відповідальності становить 200 000,00 грн. на одного потерпілого.

Страховий платіж

Вартість полісу визначається індивідуально і залежить від:

Ø типу транспортного засобу;

Ø території переважного використання транспортного засобу;

Ø сфери використання транспортного засобу;

Ø водійського стажу осіб, що будуть керувати транспортним засобом;

Ø терміну дії договору страхування.

Документи, необхідні для оформлення договору страхування:

· паспорт громадянина України та ідентифікаційний код

· посвідчення водія

· технічний паспорт транспортного засобу

· документ, на підставі якого Ви маєте право придбати поліс на пільгових умовах (для пенсіонерів, учасників війни, чорнобильців, інвалідів ІІ групи)

Пакет страхування

* укласти договір обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності на території країн - членів міжнародної системи автострахування «Зелена Картка» , у разі Вашого виїзду за межі України.

* укласти договір страхування наземного транспорту (КАСКО), за яким ми гарантуємо отримання страхового відшкодування на випадок пошкодження, знищення, або викрадення Вашого авто.

* укласти договір страхування водія та пасажирів від нещасного випадку , за яким ми здійснимо страхову виплату, якщо внаслідок ДТП буде завдано шкоду життю та здоров'ю водію і пасажирам, які перебували в авто.


СКАЧАТИ ДОГОВІР ОФЕРТИ «ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ВОДІЙ»

СКАЧАТИ ДОГОВІР ПРО ПІДПИСАННЯ ПРАВОЧИНІВ «ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ВОДІЙ»
 


Договір оферти ПрАТ «УСК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» щодо добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту «Відповідальний водій» № 001-2019 від 01.03.2019 року